В 3-а класі 8 відмінників а 3-б на 2 відмінника менше. Скільки відмінників у 3Б класі якщо в ньому

стільки відмінників скільки в тріа та у 3Б класах разом.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивкин Фёдор.

Ответ:

Нехай у 3А класі є 8 відмінників, а в 3Б класі на 2 відмінника менше. Щоб знайти кількість відмінників у 3Б класі, треба спочатку з'ясувати, скільки відмінників є у третьому класі в цілому.

Для цього додамо кількість відмінників у 3А та 3Б класах:

8 (відмінників у 3А класі) + X (відмінники у 3Б класі) = Y (відмінники у третьому класі)

За умовою, кількість відмінників у третьому класі дорівнює кількості відмінників у 3А та 3Б класах разом:

Y = 8 + X

Також, за умовою, кількість відмінників у 3Б класі на 2 менше, ніж у 3А класі:

X = 8 - 2

X = 6

Тепер підставимо значення X у рівняння для Y:

Y = 8 + 6

Y = 14

Отже, у третьому класі в цілому є 14 відмінників. Щоб знайти кількість відмінників у 3Б класі, віднімемо кількість відмінників у 3А класі від загальної кількості:

Y - 8 = 14 - 8 = 6

Таким чином, у 3Б класі є 6 відмінників.