У 5 класі 90 учнів, 20% яких відмінники, а в 6 класі стільки ж учнів, скільки і в 5, але

відмінників 10%. Скільки відмінників в 5 і 6 класах всього? Допоможіть вирішити, будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонтьева Милена.

Ответ:

27 відмінників

Пошаговое объяснение:

Всього у 5-ому і 6-ому класах 20%+10%=30% від 90, це 90÷100×30=90÷10×3=9×3=27 відмінників.