Прямоугольный садовый участок, площадью которого равна 1000 м2, огорожен забором. длина участка 40

м. Какова длина забора? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Уфимцева Жанна.
Для визначення довжини забору потрібно врахувати, що прямокутний садовий участок має дві сторони: довгу і коротку. З вас надається довжина участка (40 м) і його площа (1000 м²).

Довжина участка (40 м) - це довжина однієї зі сторін прямокутника. Щоб знайти іншу сторону (коротку), можемо використовувати формулу для площі прямокутника:

Площа = Довжина × Ширина

1000 м² = 40 м × Ширина

Тепер розділимо обидва боки на 40 м, щоб знайти ширину:

Ширина = 1000 м² / 40 м = 25 м

Отже, коротка сторона садового участка має довжину 25 метрів.

Для обчислення загальної довжини забору ми використовуємо формулу для периметру прямокутника:

Периметр = 2 × (Довжина + Ширина)

Периметр = 2 × (40 м + 25 м) = 2 × 65 м = 130 м

Отже, загальна довжина забору складає 130 метрів.