А) сума чисел 2 і 156 б) різниця числа 100 та 34 в) добуток суми чисел 45 і 55 та числа 78 г)

різниця добутку чисел 45 та 10 і суми цих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Ирина.

А) Сума чисел 2 і 156:

2+156=158

Б) Різниця числа 100 та 34:

100−34=66

В) Добуток суми чисел 45 і 55 та числа 78:

(45+55)×78=100×78=7800

Г) Різниця добутку чисел 45 та 10 і суми цих чисел:

(45×10)−(45+10)=450−55=395

А) 158

Б) 66

В) 7800

Г) 395