Чому дорівнює значення виразу log5 25b якщо log5 b=5?


Ответы на вопрос

Отвечает Селищева Татьяна.

Відповідь : 7.

Чому дорівнює значення виразу log5 (25b) якщо log5 (b)=5?

Розв'язання:

log5 (25b)=

log5 (25) +log5 (b)=

log5 (5²) +log5 (b)=

2+5=7