У трьох рулонах 146,8 м тканини, причому в другому рулоні на 18,4 м більше, ніж у першому, а в

третьому вдвічі більше, ніж у першому. Скільки метрів тканини було в кожному рулоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Скабёлкин Богдан.

Ответ:

х  -тканина у 1 рулоні

х+18,4 - тканина у 2 рулоні

2х - тканина у 3 рулоні

х+х+18,4+2х=146,8

4х=146,8-18,4

х=128,4/4

х=32,1 м - тканини у 1 рулоні

32,1+18,4=50,5 м тканини у 2 рулоні

32.1*2=64,2 м - тканини у 3 рулоні

Пошаговое объяснение: