У трьох рулонах 146,8 м тканини, причому в другому рулоні на 18,4 м більше, ніж у першому, а в

третьому — вдвічі більше, ніж у першому. Скільки метрів тканини було в кожному рулоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Травников Вова.

Ответ:

х- в першому

х+18.4- в другому

2х- в третьому

х+(х+18.4)+2х=146.8

4х=128.4

х=32.1 -в перш

32.1+18.4=50.5 в друг

32.1*2=64.2 в трет

Пошаговое объяснение: