9. У трьох рулонах 146,8 м тканини, причому в другому рулоні на 18,4 м більше, ніж у першому, а в

третьому вдвічі більше , ніж у першому. Скільки метрів тканини було в середньому в одному рулоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у першому рулоні було - х м, тоді у другому -( х+18,4)м, а у третьому

2х м. Складемо рівняння

х+ х+ 18,4 + 2х = 146,8

4х= 146,8 - 18,4

4х= 128,4

х= 128,4 : 4

х= 32,1 м у першому рулоні

х+18,4= 32,1 + 18,4= 50,5 м у другому рулоні

2х= 2* 32,1= 64,2 м у третьому рулоні