Автомобіль їхав 3 год зі швидкістю 56,4 км/год і 4 год зі швидкістю 63,2 км/год. Знайдіть середню

швидкість руху автомобіля. Відповідь округліть до цілих. будь ласка зробіть по діях​

Ответы на вопрос

Отвечает Чупрова Анна.

Відповідь:

60км/год.

Пояснення:

1. 56,4 *3  =169,2( км)- відстань, що проїхав авомобіль за 3 години зі швидкістю 56,4 км/год.

2. 63,2 *4 = 252,8 ( км)- відстань, що проїхав авомобіль за 4 години зі швидкістю 63,2 км/год.

3. 169,2+252,8= 422 (км)- весь шлях, що подолав автомобіль

4. 3+4=7 (год)- час, за який автомобіль проїхав 422 км.

5. 422:7 ≈60 км/год.- середня швидкість руху атомобіля.