Велосипедист їхав із міста в село за швидкістю 15 км/год, а повернувся назад зі швидкістю 10

км/год. Знайдіть середню швидкість руху велосипедиста.

Ответы на вопрос

Отвечает Вайнер Алина.
15+10=25/2=12.5средняя скорость
Отвечает Хоцин Стас.
(15+10)/2=12.5 км год