У трьох рулонах 156,8 м тканини, причому в другому рулоні на 18,4 м більше, ніж у першому, а в

третьому - вдвічі більше, ніж у першому. Скільки метрів тканини було в кожному рулоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай тканини у першому рулоні- х, тоді у другому- х+18,4, а в третьому- 2х. Складемо рівняння:

Х+(х+18,4)+2х=156,8

Х+х+18,4+2х= 156,8

4х=156,8-18,4

4х= 138,4

Х=34,6 м- було у першому рулоні

34,6+18,4=53 м- у другому рулоні

2*34,6= 69,2 м- у третьому рулоні