У трьох рулонах 146,8 м тканини, причому в другому рулоні на 18,4 м більше, ніж у першому, а в

третьому вдвічі більше, ніж у першому. Скільки метрів тканини було в кожному рулоні? ДАЮ 25 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Лодди Денис.

Ответ:

Пусть 1-й руло = х

тогда 2-й = х + 18.4

3-й = 2х

2х + х + 18.4 + х = 146.8

4х = 128.4

х = 32.1

1-й = 32.1 м

2-й = 50.5 м

3-й = 64.2 м