У трех рулонах 158,6 м ткані,причому в другому рулоні на 28,2 м меньше,ніж у першому,а в третьому в

двіче більше ніж у першому,Скількі метрів було у кожному рулоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Алеся.

Ответ:

x+x-28.2+2x=158.6

4x=158.6+28.2

4x=186.8

x=46.7(в первом рулоне)

x-28.2=18.5(во втором рулоне)

2x=93.4(в третьем рулоне)

Пошаговое объяснение: