у трьох рулонах 146.8м тканини причому в другому рулоні на 18.4м більше ніж у першому а в третьому

вдвічі боьше ніж у першому скільки метрів тканини було в кожному рулоні

Ответы на вопрос

Отвечает Голызина Алёна.

Ответ:

32.1 м; 50.5м; 64.2м.

Пошаговое объяснение:

Нехай x- перший рулон

тоді (х+18.4)м - другий рулон

а 2х - третій рулон.

сума рулонів 146.8м

отже маємо рівняння:

х+х+18.4+2х=146.8

4х=128.4

х=32.1м

Отже, у першому рулон 32.1м

32.1+18.4=50.5м - у другому рулон;

32.1*2=64.2м - у третьому рудоні