У магазин завезли 280 білих троянд, що становить 4/5 від кількості рожевих. Після того, як частину

продали, лишилося 120 троянд. Скільки троянд продали?

Ответы на вопрос

Отвечает Габидулин Влад.

1) 280 / 4 * 5 = 350 – кількість рожевих.

2) 280 + 350 = 630 – всього троянд.

3) 630 - 120 = 510 – троянд продали.

Відповідь: 510 троянд.