Виконай дії з іменованими числами. 1) 5дм 8см+3дм 1 см= На клумбі розквітло 9 білих троянд,рожевих

троянд-на 3 більше,ніж білих,а червоних-у 4 рази менше,ніж рожевих.Скільки червоних троянд розквітло на клумбі?допом.будь-ласка прав.нап.відп. Знайди значення виразів 9 *а,якщо а=3,а=10 Периметр квадрата дорівнює 16см Накресли цей квадрат. Якщо задумане число зменшити у 7 разів,то отртмаємо 6.Чому дорівнює задумане число?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

8см+31см=39см

1) 9×3=27

2) 9×10=90

6×7=42(це і є задумане число)

42:7=6