На клумбі розквітло 12 червоних тюльпанів, рожевих–у 2 рази менше, а білих у 3 рази менше, ніж

рожеви.Скільки білих тюльпанів розквітло на клумбі?)

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Ваня.

Ответ:2

Пошаговое объяснение:1) 12:2=6(т)-рожевих 2)6:3=2(т)-білих

Отвечает Щербинина Наталья.

Відповідь:

2 білих тюльпани

Покрокове пояснення:

1). 12:2=6(тюл.) розцвіло рожевих;

2). 6:3=2(тюл.) розцвіло білих тюльпанів.