8. У трьох рулонах 146,8 м тканини, причому в другому рулоні на 18,4 м більше, ніж у першому, а в

третьому вдвічі більше, ніж у першому. Скільки метрів тканини в кожному рулоні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вологдин Даниил.

Ответ:

Нехай в 1 рулоні х метрів, тоді у 2 рулоні - х +18,4 м, а в 3 - 2х м

х + х +18,4 +2х = 146,8

4х = 146,8 - 18,4 = 128,4

х = 128,4 : 4 = 32,1 м - було в першому рулоні

32,1 + 18,4 = 50,5 м - було в другому рулоні

32,1 *2 = 64,2 м - було в третьому рулоні