Деяке число зменшили в 4 рази й одержане число збільшили на 35. У результаті одержали число 46.

Знайдіть невідоме число.

Ответы на вопрос

Отвечает Спиридонова Ангелина.

Доброго ранку!

Складемо рівняння:

х : 4 + 35 = 46

х : 4 = 46 - 35

х : 4 = 11

х = 4 * 11

х = 44

Відповідь: невідоме число - 44.