Деталі лежать в 4 ящиках, по 10 у кожному, причому у 3 ящиках є по одній бракованій деталі, а в

четвертому ящику – три браковані деталі. Контролер перевіряє по одній деталі з кожного ящика. Обчисліть ймовірність того, що він виявить хоч одну браковану деталь. А 0,49 Б 0,5 В 0,51 Г 0,2

Ответы на вопрос

Отвечает Радкевич Павел.

Ответ:

Ймовірність того, що з першого ящика вийде не бракована деталь, дорівнює 7/10. Ймовірність того, що з другого ящика вийде не бракована деталь, також дорівнює 7/10. З третього ящика ймовірність вийняти не браковану деталь також дорівнює 7/10. Ймовірність того, що з четвертого ящика вийде не бракована деталь, дорівнює 4/10. Загальна ймовірність того, що в контролера вийде не бракована деталь з кожного ящика дорівнює (7/10) * (7/10) * (7/10) * (4/10) = 1372/10000. Ймовірність того, що контролер знайде хоча б одну браковану деталь, дорівнює 1 - 1372/10000 = 8628/10000, або 0.8628. Отже, ймовірність того, що контролер виявить хоча б одну браковану деталь дорівнює 0.8628.