Знайдіть обєм піраміди висота якої дорівнює 4 см а основою є квадрат зі стороною 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Исламбеков Руслан.
V=1/2*S основи*H
S основи=a^
S=6^=36
V=1/2*36*4=18*4 =72 см (кубічних)