Основаю піраміди є квадрат зі стороною 4см висота піраміди дорівнює 3см знайдіть обєм піраміди ​


Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.

Sосн = а^2 = 4^2 = 16 см^2

V = 1/3 • 16 • 3 = 16 (см^3)

Відповідь: 16 см^3