Яке число задумали?Якщо від задуманого відняти 42 й одержану різницю помножити на 3,то одержимо 192


Ответы на вопрос

Отвечает Игошин Максим.
X- задумане число
Тоді вийде рівняння:
x-42•3=192
x-42=192:3
x-42=64
x=42+64
x=106
106-42•3=192
192=192