Пальто в магазині коштувало 1200 грн. Після того, як магазин знизив ціну, кількість покупців

збільшилось на 20% більше, а виручка - на 10% більше. На скільки гривень знизили ціну на шубу?

Ответы на вопрос

Отвечает Гузо Ванесса.
1200*п=в, де в -виручка до знижки , п-покупців до знижки 
1200 (1-а)*(1+0,2)=в*(1+0,1)    - після знижки , де а - на скількі зменшили ціну
Поділимо ці два вирази
Маємо:
1/(1,2*(1-а))=1/1,1
1,2*(1-а)=1,1
1,2-1,2а=1,1
0,1=1,2а
а=1/12
а≈8,33%