6. Пальто коштувало 2000 грн. Спочатку його ціну підвищили на 20 %, а потім знизили на 10 %.

Скільки гривень після цього стало коштувати пальто?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лимонов Игорь.

Смотри...........................


Отвечает Свердленко Варвара.

Ответ:

20%=0,2

10%=0,1

2000×0,2=400

2000+400=2400(после повышения)

2400×0,1=240

2400-240=2160грн

Ответ 2160грн