Товар коштував 1000 грн. На чорну п'ятницю ціну знизили спочатку на 10%, а потім ще двічі

знижували ціну і кожного разу на 10%. Скільки став після цього коштувати товар ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ислаев Руслан.

1)1000-10%=1000-(1000•0,1)=900 грн.

2)900-10%=900-(900•0,1)=820 грн.

3)820-10%=820-(820•0,1)=738 грн.

Ответ: 738 грн.

(вроде так)