Виручка від продажу цукерок в перший день склала 5243,3 грн, в другий — на 1038,44 грн менше, а в

третій — на 6328 грн менше, ніж на другий і перший дні разом. Яка виручка від продажу цукерок за ці три дні? Відповідь: за ці три дні виручка гривень.

Ответы на вопрос

Отвечает Волошина Виктория.

Ответ:

Виручка за 3 дні 9401,6 гривень

Пошаговое объяснение:

5243,3-1038,44=4204,56 второй день

5243,3+1038,44-6328=-46,26

5243,3+4204,56+(-46,26)=9401.6