Виручка від продажу риби в перший день склала 5243,6 грн, в другий — на 1038,44 грн менше, а в

третій — на 6328 грн менше, ніж на другий і перший дні разом. Яка виручка від продажу риби за ці три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Шеин Леонид.

1) 5243,6 - 1038,44 =  4205,16 (грн) - виручка у другий день;

2) 5243,6 + 4205,16 = 9448,76 (грн) - виручка у перший та другий день разом;

3) 9448,76 - 6328 = 3120,76 ( грн) - виручка у третій день;

4) 9448,76 + 3120,76 = 12569,52 (грн) - виручка за три дні