Виручка від продажу цукерок в перший день склала 5243,8 грн, в другий — на 1038,47 грн менше, а в

третій — на 6328 грн менше, ніж на другий і перший дні разом. Яка виручка від продажу цукерок за ці три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

1) 5243,8 - 1038,47 = 4205,33 (грн) - виручка за другий день;

2) 5243,8 + 4205,33 = 9449,13 (грн) - виручка за перший та другий день разом;

3)  9449,13 - 6328 = 3121,13 (грн) - виручка за третій день;

4)  9449,13 + 3121,13 = 12 570,26 (грн) - виручка за три дні