ц магазин завезли 370 кг помідорів і огірків. скільки кілограмів ргірків завезли в магазин якщо

помідорів завезли 164 задачу двома способами

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллин Нурислам.
370-164=206(кг)
2 спосіб
X + 164 = 370
X=370-164
X=206
Ну, типо как то так