У магазин завезли 540 кг огірків поідорів і картоплі причому помідорів було удвічі більше ніж

огірків а картоплі стільки скільки й помідорів і огоріків разом скільки кілограмів овочів кожного виду завезли в магазин? поможітььььь

Ответы на вопрос

Отвечает Ворожцова Машенька.

Ответ:

540÷6×2=180кг помидоров

180÷2=90кг огурцов

180+90=270кг картошки.