Помогите решить задачу (Завтра контрольная пожалуйста помогите) З двох міст відстань між якими

178.4 одночасно їхали мотоцикліст та велосепилист який їхав по переду. Мотоцикліст наздогнав велосипедиста через 4 години. Знайди хвидкість велосипедиста, якщо швидкість мотоцикліста дорівнює 62.8 км/ч

Ответы на вопрос

Отвечает Радчук Лера.

Ответ:

вроде так сори если не правильно 62.8×4=251.2 км проехал мотоциклист за 4 часа 251.2-178.4=72.8 км проехал велосипедист до того, как его догнал мотоциклист 72.8÷4=18.2 км/ч скорость велосипедиста

Пошаговое объяснение: