З двох міст, відстань між якими 178,4 км, одночасно в одному напрямку виїхали мотоцикліст

та велосипедист, який їхав попереду. Мотоцикліст наздогнав велосипедиста через 4 год. Знайди швидкість велосипедиста, якщо швидкість мотоцикліста дорівнює 62,8 км/год. даю 40-30 балов.РОБИТИ У СТОВПЧИК!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.

Ответ:

152,7 км/год.

Пошаговое объяснение:

Хай швидкість велосипедиста дорівнює V км/год, тоді він проїде відстань 178,4 км за час:

t = 178,4 / V

Мотоцикліст проїде ту саму відстань за час:

t = 178,4 / 62,8 = 2,83 год

Але мотоцикліст наздогнав велосипедиста за 4 години, тому:

4 = 178,4 / V - 2,83

1,17 = 178,4 / V

V = 178,4 / 1,17 ≈ 152,7 (км/год)

Отже, швидкість велосипедиста була близько 152,7 км/год.