1. знайти масу кавуна якщо 0,3 його маси становлять 2,4 2. знайти периметр прямокутника площа

якого дорівнює 13,12 см2 а довжина-4,1 см 3. з двох міст відстань між якими 178,4 км одночасно в одному напрямі виїхали мотоциклісти та велосипидист який їхав попереду мотоцикліст наздогнав велосипедиста через 4 години. Знайти швидкість велосипедиста якщо швидкість мотоцикліста дорівнює 62,6 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Кадимов Алихан.

1) 2,4×1:0,3=8

2)13,12:4,1=3,2 см -ширина

P=3,2+4,1=7,3 см

3)S1=62,6×4=250,4 км

S2=250,4-178,4=72 км

V=72:4=18 км/год