З двох міст, відстань між якими 178,4 км, одночасно в одному напрямі виїхали мотоцикліст та

велосипедист, який їхав попереду. Мотоциклістназдогнав велосипедиста через 4 год. Знайди швидкість велосипедиста, якщошвидкість мотоцикліста дорівнює 62,8 км год​

Ответы на вопрос

Отвечает Жданова Кристина.

Ответ:

18,2

Пошаговое объяснение:

x - скорость велосипедиста, км/ч.

4(62,8-x)=178,4

62,8-x=178,4÷4

x=62,8-44,6=18,2 км/ч