Із двох міст відстань між якими 178.4км , одночасно в одному напрямі віїхали мотоцикліст і

велосипедист, який їхав попереду. Мотоцикліст наздогнав велосипедиста через 4 год. Знайди швидкість велосипедиста якщо швидкість мотоцикліста становить 62.7 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Маленький Саша.

Ответ:

18.1 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 62.7×4=250.8 км - проїхав мотоцикліст за 4 години.

2) 250.8-178.4=72.4 км - проїхав велосипедист до того, як його наздогнав мотоцикліст.

3) 72.4÷4=18.1 км/год

Відповідь: швидкість мотоцикліста - 18.1 км/год