Помогите решить задачу способом уравнения даю 20 баллов Одне число в 1,5 рази менше від другого.

Якщо до першого числа додати 3,7, а від другого відняти 5,3, то одержимо однакові результати. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Мирамали Даурен.

Ответ:

Нехай: 1 число - це х+3,7

2 число - це 1,5х-5,3

То можна скласти рівняння:

х+3,7=1,5х-5,3

3,7+5,3=1,5х-х

9=0,5х

х=9/0,5=18— це 1 число}\Відповідь

18×1,5=27— це 2 число }/Вїдповідь