Решите пожалуйста уравнением даю 20 баллов Одне число в 1,5 рази менше від другого. Якщо до першого

числа додати 3,7, а від другого відняти 5,3, то одержимо однакові результати. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Жаравина Лера.
X + 3,7 = 1,5 x - 5,3

x - 1,5x = - 5,3 - 3,7

-0,5x = - 9 | : (- 0,5)

x = 18

Первое число 18, второе 27