Уравнением пожалуйста Одне число в 1,5 рази менше від другого. Якщо до першого числа додати 3,7, а

від другого відняти 5,3, то одержимо однакові результати. Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Баньковский Саша.

Ответ:

18 и 27

Пошаговое объяснение:

х+3,7 = 1,5х-5,3

х-1,5х = -3,7-5,3

-0,5х = -9

0,5х = 9

х = 18

1,5х = 27