2. одне число в 1,5 рази менше від другого. Якщо до першого числа додати 3,7 а від другого відняти

5,3 то одержимо однакові результати. Знайдіть ці числа. даю 35 балов!

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

1 число = х

2 число = 1,5х

х + 3,7 = 1,5х - 5,3

х - 1,5х = -5,3 - 3,7

-0,5х = -9

х = -9 : (-0,5)

х = 18

1 число = (х) = 18

2 число = (1,5х) = 1,5 * 18 = 27