На двох полицях – 32 книжки. Якщо з другої полиці переставити на першу 4 книжки, то на першій

полиці книжок стане у 3 рази більше, ніж на другій. Скільки книжок на кожній полиці.

Ответы на вопрос

Отвечает Бакатов Талгат.

Ответ:

На другій полиці х книжок

На першій полиці 32-х книжок

складаємо рівняння

(х-4)*3=(32-х)+4

3х-12=36-х

4х=48

х=48/4

х=12 книжок на другій полиці

32-12=20 книжок на першій полиці

Пошаговое объяснение: