на двох полицях— 32 книжки.Якщо з другої полиці переставити на першу 4 книжки,то на першій полиці

книжок стане у 3 рази більше,ніж на другій.Скільки книжок на кожній полиці. site:znanija.com

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Лия.

Ответ:

12 i 20

Пошаговое объяснение:

Пусть на 1 полке х книг, тогда на 2 32-х.Составим уравнение:

x+4=3(32-x-4)

x+4=3(28-x)

x+4=84-3x

4x=80

x=20

32-x=12