На одній полиці книжок було утричі більше, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці,

якщо на другій полиці книжок було на 14 менше, ніж на іншій?

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Ответ:

1)14*3=42(к) - на 1 полиці

2)42-14=28(к)-на 2 полиці

Пошаговое объяснение: