1. Розв'язати задачу за допомогою рівняння: На одній полиці книжок було утричі більше, ніж на

другій. Скільки книжок було на кожній полиці, якщо на другій полиці книжок було на 14 менше, ніж на іншій?

Ответы на вопрос

Отвечает Грудинин Егор.

на першій — 3x (книжок)

на другій — х (книжок)

Рівняння:

3х−х=14

2х=14 | :2

x=7

___________________

на другій — х = 7 (книжок)

на першій — 3x = 3*7 = 21 (книжок)

Відповідь: на першій полиці було 21 книжок, на другій — 7 книжок.