Дошку довжиною 200 см розпиляли на три частини. Довжина першої частини вдвічі більша від довжини

другої й на 30 см менша за довжинутретьої. Обчисли довжину кожної частини дошки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Илья.

Ответ:

68;34;98

Пошаговое объяснение:

Нехай, друга частина дошки має довжину х см, тоді перша частина має довжину 2х см, а третя — 2х+30 см. Складаємо рівняння: х+2х+2х+30=200;

З нього знаходимо х:

5х+30=200(додаємо ікси)

5х=200-30

5х=170

х=170÷5

х=34

Отже 2 дошка має довжину 34 см.

Перша відповідно 2х=68 см.

А третя 2х+30=98см.