Знайдіть середню швидкість автомобіля протягом усього часу руху, якщо він за 2 год подолав 198 км,

а потім за 3 год - 242 км. Поможіть будь-ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Вадим.

Ответ:

vср. = 88 км/год.

Пошаговое объяснение:

Sобщ.= 242+198= 440км

tобщ= 2+3=5год

vср= S÷t

440÷5 = 88км/год.