Знайди середню швидкість потяга протягом усього часу його руху, якщо він за 4 год подолав 298км,а

потім за 2год -ще140км поможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Абумуслимов Ислам.

Ответ:

1)4+2=6 годин всього проїхав потяг

2)298+140=438 км подолав всього потяг

3)438÷6=73 км/год середня швидкість потяга