Вирішення задачі: в одній шафі було на 4 книжки більше ніж у другій. Коли в першу шафі поклали 17

книжок, а з другої взяла 25 книжок то в обох шарах книжок стало порівно. Скільки книжок було в першій шафі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Чирков Серёжа.

Нехай х- в першій шафі ,тоді 4х в другій шафі.Відомо що: коли в першу шафу поклали 17 книжок, а з другої взяли 25, то в обох шафах книжок стало порівну.

Складаємо рівняння :

х+17=4х-25

-4х+х=-25-17

-3х=-42

х=14 книжок -в першій шафі

1)14×4=56 книжок -в другій шафі

Ответ: 14 та 56 книжок