В одній шафі було в 4 рази менше книжок ніж у другій. Коли в першу шафу поклали 17 книжок, а з

другої взяли 25 книжок, то в обох шафах стало порівно. Скільки книжок було в першій шафі спочатку Допоможіть будь ласка даю 10 баллів

Ответы на вопрос

Отвечает Воскресенская Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x + 17 = 4x - 25

4x - x = 17 + 25

3x = 42

x = 42 : 3

x = 14книг было в первом шкафу

14 * 4 = 56книг было во втором шкафу