1. в одній шафі було в 4 рази менше книжок, ніж у другій. Коли в першу шафу поклали 10 книжок, а з

другої взяли 25, то в обох шафах книжок стало порівну. Скільки книжок було в кожній шафі спочатку? Срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Абросимова Эля.

Відповідь:14;56

Покрокове пояснення:

Було:

В першій шафі - х

В другій шафі 4х

Стало:

В першій х+17

В другій 4х - 25

4х - 25 = х +17

4х -х = 17 +25

3х = 42

х = 42:3

х = 14

4х = 56